Un cititor al site-ului local presasm.ro a trimis pe adresa redacției mai multe fotografii prin care s-a plâns de calitatea execrabilă a unor produse cumpărate de la un magazin sătesc.
Astfel, el susține că a achiziționat o caserolă de mici expirați și o pâine din care păreau să se fi ospătat deja niște șoareci. Cititorul a mai spus că a dus înapoi la magazin caserola de mici, fiindu-i returnați banii cheltuiți. În schimb, pânine nu a mai fost dusă înapoi.
Conform sursei citate, este vorba de un magazin de pe raza comunei Micula, aflată în nordul județului Satu Mare, la 14 kilometri distanță de municipiul reședință de județ.
Sursă foto și mai multe informații
buy priligy generic Chronic kidney disease can usually be diagnosed based on the blood and urine samples, although the underlying cause may require further testing, such as urine culture and abdominal ultrasound